Ungdomsskolens kontor

 

 

KONTAKT - KONTOR

 

Kontorets hovedoplysninger

Tlf: 99741820  

E-mail: ungdomsskolen@rksk.dk

 

 

Liselotte Jonassen 

Administrativ medarbejder
Tlf: 99741820 

E-mail: ungdomsskolen@rksk.dk

 

 

Olga Pedersen

Administrativ medarbejder
Tlf: 99741820  

E-mail: ungdomsskolen@rksk.dk

 


 

KONTAKT VEDR. TILMELDING TIL BUSSER

Opsund

Tlf: 50701682

 

 

Skjern

Tlf: 50701682

 

 

Ringkøbing

Tlf: 50701682

 

 

Find køreplanerne her

 



KONTORETS ÅBNINGSTIDER

 

Mandag       7.30 – 14.00  
                  

Tirsdag        7.30 – 14.00

Onsdag       7.30 – 14.00

Torsdag       7.30 – 14.00

Fredag         7.30 – 12.00

 


 

HVOR KAN DU FINDE OS PÅ KONTORET?

 

Ungdomsskolen Ringkøbing-Skjern, Ladegårdsvej 5, Opsund 6920 Videbæk 

 


 

HVEM ER VI PÅ KONTORET? 

 

John Jensen

Ungdomsskoleleder

E-mail: john.jensen@rksk.dk
                   

 

Allan Østergaard

Viceungdomsskoleleder

E-mail: allan.oestergaard@rksk.dk 
              


Ole Buchreitz

Afdelingsleder

E-mail: ole.jensen@rksk.dk
                               

  
Julie Munk

Visuel kommunikation (barsel)

E-mail: julie.pedersen@rksk.dk

 

 

Cecilie Rasmussen

Visuel kommunikation (barselsvikar)

E-mail: ceci050c@skoler.rksk.dk   

 


Anker Buckholtz 
 

Outdoor

E-mail: anker.pedersen@rksk.dk
                                    

Rasmus Vendelbo

Projektleder

E-mail: rasmus.vendelbo@rksk.dk

 

 

 

 



Senest opdateret 26.08.2021 10:26 af CGR