Ungdomsskolens administration

Ungdomsskolen Ringkøbing-Skjern

Ladegårdsvej 5, Opsund, 6920 Videbæk

 

Tlf: 99741820  

E-mail: ungdomsskolen@rksk.dk

 

Liselotte Jonassen

Administrativ medarbejder

 

Olga Pedersen

Administrativ medarbejder                                                      

 


 

ADMINISTRATIONENS ÅBNINGSTIDER

 

Mandag       7.30 – 14.00                   

Tirsdag        7.30 – 14.00

Onsdag       7.30 – 14.00

Torsdag       7.30 – 14.00

Fredag         7.30 – 12.00

 


 

HVEM ER VI ELLERS I UNGDOMSSKOLEN? 

 

John Jensen 

Ungdomsskoleleder

E-mail: john.jensen@rksk.dk

 

Allan Østergaard

Viceungdomsskoleleder

E-mail: allan.oestergaard@rksk.dk 


Ole Buchreitz

Afdelingsleder

E-mail: ole.jensen@rksk.dk 

 

Rasmus Vendelbo Christensen

Projektleder

E-mail: rasmus.vendelbo@rksk.dk
                               

Julie Munk

Visuel kommunikation (barsel)

E-mail: julie.pedersen@rksk.dk 

 

Cecilie Rasmussen

Visuel kommunikation (barselsvikar)

E-mail: ceci050c@skoler.rksk.dk

 

Anker Buckholtz

Outdoor

E-mail: anker.pedersen@rksk.dk

Jonas Topp Aarestrup Madsen 

Streetpark - mobil 2576 8856 

E-mail: 

 

 



Senest opdateret 24.09.2021 09:52 af LJ